چاوشی یک قطعه دیگر برای آلبوم شهرزاد می خواند؟
  • اشتراک گذاری

چاوشی یک قطعه دیگر برای آلبوم شهرزاد می خواند؟

روزهای تعطیلی رسانه‌ها در ایام نوروز، برخی اخبار و شایعات درباره سریال «شهرزاد» در فضای مجازی دست به دست چرخید؛ اخباری که مشخص نیست خبرسازی رسانه ای برای زنده ماندن سریال در ایام تعطیلات بودند یا رنگی از واقعیت هم داشتند.

احتمال انتشار آلبوم «شهرزاد» با صدای محسن چاوشی از جمله این شایعات بود که به سرعت در سایت‌های هواداری این خواننده دست به دست شد و تهیه کننده «شهرزاد» (محمد امامی) هم آن را تایید کرد.

محمد امامی در یکی از آخرین گفتگوهای خود انتشار آلبوم قطعات موسیقی این سریال را محتمل خوانده بود ولی زمان دقیقی برای آن مشخص نکرده بود.

این تائید رسمی انتشار آلبوم «شهرزاد» مورد توجه دوستداران این خواننده قرار گرفت ولی از سوی صفحات رسمی چاوشی مورد تائید یا تکذیب قرار نگرفت. همخواب، به رسم یادگار، کجایی، شهرزاد و افسار قطعاتی هستند که تاکنون با صدای چاوشی برای این سریال تولید و منتشر شده‌اند. ساعت ۱۰ صبح دوشنبه ۱۶ فروردین نیز زمان انتشار قطعه «خداحافظی تلخ» چاوشی برای «شهرزاد» اعلام شده است؛ چاوشی برای نخستین بار در این قطعه شعری از «فاضل نظری» (معاون هنری حوزه هنری استان تهران) را خوانده است و در حالی که پیش از این گفته شده بود «خداحافظی تلخ» آخرین قطعه چاوشی برای سریال «شهرزاد» است، صحبت هایی مبنی بر افزوده شدن یک قطعه جدید به نام «دیوونه» با صدای او برای قسمت‌های بعدی شهرزاد نیز منتشر شده است ولی این شایعات هم هنوز مورد تائید یا تکذیب این خواننده و تیم سازندگان شهرزاد قرار نگرفته است.

چاوشی در کنار تولید آثار سریال «شهرزاد» به شدت در حال کار کردن روی آلبوم جدید خود «امیر بی گزند» است و به نظر می‌رسد با توجه به استقبال جالب توجه از آثار این خواننده در سریال «شهرزاد»، آلبوم جدید این خواننده نیز مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است.

سایت «موسیقی ما» در واپسین روزهای سال گذشته گفتگویی مفصل و اختصاصی با «محسن چاوشی» انجام داده است که این خواننده در این گفتگو به بسیاری از ناگفته‌های سال ۹۴، سریال شهرزاد، داریوش مهرجویی، ابراهیم حاتمی کیا، فیلم «چ»، آلبوم امیر بی گزند، علیرضا قربانی و فردین خلعتبری، شایعات جدایی‌اش از حسین صفا و… پاسخ داده است. این گفتگوی مفصل که درباره اتفاقات سال ۹۴ با محسن چاوشی است، در روزهای آینده در سایت «موسیقی ما» منتشر خواهد شد.

نظرات