محمد معتمدی از بیمارستان مرخص شد
  • اشتراک گذاری

محمد معتمدی از بیمارستان مرخص شد

«محمد معتمدی» -خواننده موسیقی ایرانی- که به دلیل مشکل قلبی در بیمارستان بستری شده بود، صبح امروز بعد از بیمارستان مرخص شد، هر چند به گفته‌ی پزشکان، همچنان تحت مراقبت‌ قرار خواهد داشت. او به تازگی تور گسترده‌ای را در اروپا و امریکا انجام داده و فشارهای ناشی از این ماجرا، به بیماریش منجر شده است. پزشکان اجازه‌ی یک ماه برگزاری کنسرت را به این خواننده نداده‌اند و این در حالی است که او قرار بود اواسط اردیبهشت ماه همراه با «حسین علیزاده» و گروه «هم‌آوایان» در  کرمانشاه به اجرای برنامه بپردازد.

به گزارش سایت موسیقی ما، طبق آنچه این خواننده می‌گوید ریتم نامظنم قلب، عامل بستری شدن او در بیمارستان بوده است. او به تازگی با پایان گرفتن ساخت موسیقی متن سری جدید مستند «ایران»، تیتراژ این سریال را خوانده است. این در حالی است که او همچنین تور کنسرت‌های آمریکایش را با عنوان پروژه «قصیده» آغاز کرده و علاوه بر اجرا مرکز هنری «کلیولند» در تالارهایی چون کارنگی هال نیویورک، لایسنرهال واشنگتن دی سی و مرکز فرهنگی هنری برکلی بوستون کنسرت هایی را برگزار کرد.

کنسرت قصیده بر اساس قابلیت‌های مشترک موسیقی اصیل ایرانی و موسیقی فلامنگوی اسپانیا شکل گرفته که آهنگسازی بخش ایرانی این پروژه بر عهده خود او بوده است و سینا جهان آبادی و حبیب مفتاح به عنوان نوازندگان ایرانی گروه را همراهی کرده‌اند. پروژه قصیده تاکنون در رویدادهایی چون فستیوال فلامنکوی خِرِز(جنوب اسپانیا)، فستیوال فلامنکوی سویل(جنوب اسپانیا)، فستیوال مورگن لند (اوسنابروک – آلمان)، فستیوال فلامنکوی آمستردام، تئاتر رازا (اوترخت- هلند)، فستیوال فلامنکوی مادرید (اسپانیا)، فستیوال فلامنکوی رُم- ایتالیا، سالن بزرگ موزیک خِبا آمستردام و فستیوال کرِمس اتریش اجرا داشته است.

نظرات