مجید حیدری: به زودى با کمک نیما رمضان اولیین آلبوم گروه را منتشر می‌کنیم
  • اشتراک گذاری

مجید حیدری: به زودى با کمک نیما رمضان اولیین آلبوم گروه را منتشر می‌کنیم

قطعه «رویا در رویا» از گروه آلترنتیو «تعادل» براى انتشار در اختیار سایت «موسیقى ما» قرار گرفت.

به گزارش «موسیقى ما»، گروه آلترنتیو «تعادل»، گروه مستقلی است که حدود ۵ سال پیش توسط مجید حیدری و علی کیوانمرز تشکیل شد. این گروه تاکنون اجراهای کوچکی بصورت مستقل و همچنین در دانشگاهها و فستیوال های مختلف داشته است که از آن جمله می توان به اجرا در دانشکده شیمی دانشگاه شریف، نشست عصر شعر و ترانه و فستیوال تئاتر منولیو اشاره کرد.

گروه «تعادل» از مجید حیدری (خواننده و لید گیتار)، علی کیوانمرز (خواننده و گیتار)، مهرداد بختیاری (باس) و علی سینا بذرافشان (درامر) تشکیل شده که تمامی قطعات را بصورت گروهی آهنگسازی و تنظیم می کنند. مجید حیدری (سرپرست گروه) درباره ایده اولیه شکل گیرى گروه به «موسیقى ما» می گوید: «ایده تشکیل گروه از خیال پردازی من و علی کیوانمرز در یک آموزشگاه موسیقی شروع شد و بعد از کاور قطعات آهنگهای مورد علاقه مان از گروه های ریودیوهد، میوز و اسپون شروع به شکل دادن ایده های خودمان با اشعار فارسی که توسط علی کیوانمرز سروده شده، کردیم و بعد از آن با مهرداد بختیاری و علی سینا بذرافشان به عنوان باسیست و درامر، گروه تکمیل شد و اولین تک ترک ما با عنوان «لیلی زیبا» حدود ٢ سال پیش در دنیای مجازی منتشر شد.»

گروه «تعادل» حدود ۳ سال است مشغول تهیه آلبومی هستند که به گفته خودشان تجربه های فراوانی را برای آنها در زمینه تولید موسیقی داشته است و در نهایت به کمک نیما رمضان نوازنده گیتار الکتریک گروه «کامنت» در حال نهایی کردن این آلبوم هستند که قطعه «رویا در رویا» در فضایی آلترناتیو اولین سینگل از این آلبوم است. همچنین آنها قرار است قبل از انتشار آلبوم، ٢ قطعه دیگر را بصورت سینگل در آینده نزدیک منتشر کنند.

نظرات