سفره هفت‌سین رنگین‌تر برج میلاد با حضور گروه «پالت»
  • اشتراک گذاری

سفره هفت‌سین رنگین‌تر برج میلاد با حضور گروه «پالت»

نوروز سال ٩۵، گروه «پالت» هم در کنار دیگر هنرمندان نامدار موسیقى ایران، در قالب «جشنواره نوروزگار»، با مخاطبان خود دیدار مى کند.

به گزارش «موسیقی ما»، پس از چند سال رکود در اجراهاى نوروزى پایتخت، برج میلاد با «جشنواره نوروزگار» به استقبال بهار رفته است. این جشنواره که قرار است در بخش‌هاى مختلفى برگزار شود، در بخش موسیقى، میزبان گروه‌هایى نظیر «پالت»، «دنگ‌شو»، «چارتار» و خوانندگانى چون مازیار فلاحى است تا علاقه‌مندان موسیقی، در تعطیلات نوروز هم بتوانند برنامه‌های مورد علاقه خود را دنبال کنند.

«پالت» که به تازگى در جریان جشنواره موسیقی فجر در برج میلاد روی صحنه رفته، شامگاه پنجشنبه ۵ فروردین ماه، بار دیگر در این سالن ١٧٠٠ نفره، قطعات خاطره‌انگیز از هر دو آلبوم خود را اجرا خواهد کرد.

امید نعمتى، خواننده «پالت» درباره ویژگى این اجرا گفت: «در این چند سال به رغم دعوت مکرر هواداران عزیزمان و تلاش‌هاى فراوانى که براى اجرا و ملاقات با مخاطبان‌مان در شهرهاى مختلف کشور داشته‌ایم، هنوز موفق به برگزارى کنسرت در بسیارى از نقاط ایران نشده‌ایم. از این رو، پس از پیشنهاد مدیریت برج میلاد براى حضور در این جشنواره، فرصت را مغتنم شمردیم تا ضمن دیدار مجدد با همراهان همیشگی‌مان در پایتخت، با توجه به فراغت مخاطبان شهرستانى در ایام نوروز، در تهران چشم‌انتظارشان باشیم. البته قول مى‌دهیم که دست از تلاش برنداریم و هر طور شده، امسال این فاصله را با اجرا در شهرستان‌ها، کم و کمتر کنیم.»

نعمتى در ادامه به هواداران «پالت» مژده داد: «در این روزهاى پایانى سال با اشتیاق مشغول ضبط قطعه جدیدى هستیم که براى اولین بار در کنسرت اخیرمان اجرا و با استقبال مواجه شد و امیدواریم بتوانیم آن را به زودى به انتشار برسانیم.»

گفتنى است این تک‌قطعه که نخستین اثر تازه «پالت» پس از انتشار آلبوم «شهر من بخند» به شمار مى‌رود، در روزهاى ابتدایى نوروز ٩۵ به صورت اختصاصى از سایت «موسیقى ما» منتشر خواهد شد.

گروه «پالت» قرار است پنجم فروردین‌ماه، ساعت ١٠ شب در سالن همایش‌هاى برج میلاد روى صحنه برود و بلیت‌فروشى آن از همین امروز (دوشنبه) آغاز شده است.

نظرات