روزبه نعمت اللهی: می‌خواهم فضای کاری‌ام را کاملا عوض کنم
  • اشتراک گذاری

روزبه نعمت اللهی: می‌خواهم فضای کاری‌ام را کاملا عوض کنم

خواننده آلبوم «داروگ» جدید‌ترین اثر خود را منتشر کرد.

به گزارش «موسیقی ما»، روزبه نعمت اللهی که هفته گذشته به دلیل عارضه داخلی در بیمارستان بستری و نهایتا ترخیص شد، جدید‌ترین اثر خود را در فضای مجازی منتشر کرد. قطعه جدید روزبه نعمت اللهی «سوگند» نام دارد که با آهنگسازی خود این هنرمند، شعری از مولانا و تنظیم «ام جوبی» منتشر شده است.

روزبه نعمت اللهی درباره فضای کلی این قطعه در گفتگو با سایت «موسیقی ما» توضیح داد: «این اثر، فصل جدیدی از فضای کاری من است. می‌خواهم فضای کاری‌ام را کاملا عوض کنم و دراین بین نسبت به آثاری که جهانشان به ذهنیات من نزدیک‌تر است، اولویت بیشتری قائل شوم.»

او درباره این تغییر روند هم گفت: «البته آثار پاپ من طبق روال قبل منتشر خواهند شد ولی آثاری همچون همین قطعه «سوگند» که بیشتر مورد علاقه خودم من است را در آینده بیشتر موردتوجه قرار خواهم داد. چند همکاری با هنرمندان سایر کشور‌ها نیز انجام داده‌ام که به زودی درباره آن‌ها نیز اطلاع رسانی خواهد شد.»

روزبه نعمت اللهی همچنین از اجرای اثری دو صدائه برای عید امسال با یکی از هنرمندان شناخته شده داخلی خبر داد که اخبار و اطلاعات آن به زودی به صورت اختصاصی از طریق سایت «موسیقی ما» منتشر خواهد شد.

هم اکنون می‌توانید قطعه «سوگند» با صدای روزبه نعمت اللهی، آهنگسازی خود این هنرمند، شعری از مولانا و تنظیم «ام جوبی» را به صورت تماشاخانه سایت «موسیقی ما» بشنوید و دانلود کنید.

نظرات