آلبوم «دقیقه‌هام» با صدای «علیرضا طلیسچی» منتشر می‌شود
  • اشتراک گذاری

آلبوم «دقیقه‌هام» با صدای «علیرضا طلیسچی» منتشر می‌شود

خستین آلبوم رسمی خواننده جوان پاپ پس از سالها فعالیت در حوزه موسیقی زیرزمینی با اخذ تمام مجوزهای لازم در روزهای آینده روانه بازار موسیقی کشور می‌شود.

به گزارش «موسیقی ما»، علیرضا طلیسچی که سالهای زیادی را در حوزه موسیقی کشور فعالیت کرده است، در روزهای آِنده نخستین آلبوم رسمی خود را با نام «دقیقه هام» روانه بازار موسیقی کشور می‌کند. علیرضا طلیسچی درباره آغاز روند فعالیت‌های رسمی خود در بازار موسیقی کشور در گفتگو با خبرنگار سایت «موسیقی ما» توضیح داد: «همه مجوزهای انتشار آلبوم اول من در بازار رسمی موسیقی اواخر سال گذشته صادر شد ولی با توجه برگزاری جشنواره‌های فجر و شلوغ بودن فضای هنری کشور به این نتیجه رسیدیم که زمان مناسبی برای پخش آلبوم نیست و انتشار آنرا به اوایل امسال موکول کردیم.»

طلیسچی درباره محتوای نخستین آلبوم رسمی خود نیز گفت: «نخستین آلبوم رسمی من با نام «دقیقه‌هام» منتشر خواهد شد که هنرمندان و دوستان سرشناسی چون مهران خلیلی، اشکان آبرون، امیربهادر دهقان و… در این آلبوم با من همکاری کرده‌اند. کلیه شعرها و ملودی‌ها را خودم ساخته‌ام و امیدوارم مورد توجه قرار بگیرد. علیرغم حضور ده ساله من در حوزه موسیقی، از این آلبوم باید توقعات یک آلبوم اولی باشد. تمام سعی‌ام را کرده‌ام که این اثر در بهترین کیفیت و استانداردهای لازم به بازار بیاید. من سه سال به دلیل برخی مشکلات ممنوع الکار بودم و یک سال اصلاً قطعه‌ای منتشر نکردم. ولی به لطف همکاری مسئولین توانستم بالاخره با اخذ مجوزهای لازم آلبومم را تهیه و تولید کنم. دو قطعه «دقیقه‌هام» و «۱۷۵» از این آلبوم را منتشر کرده‌ام و ۷ قطعه جدید را هم در این آلبوم برای دوستدارانم دارم که امیدوارم مورد توجهشان قرار بگیرد.»

این خواننده درباره روند برگزاری کنسرت‌های خود نیز تاکید کرد: «در ابتدا باید منتظر واکنش‌ها به آلبوم باشیم. نباید برای برگزاری کنسرت عجله کرد و باید با رصد کامل اتفاقات و جریان‌های بعد از آلبوم نسبت به برگزاری برنامه‌های زنده اقدام کرد. به هر حال تمام تلاش ما برگزاری کنسرت‌هایی قوی و ارائه آثاری در خور است تا بتوانیم مسیر درستی را از همین ابتای شروع به کار در بازار رسمی در پیش بگیریم.»

گفتنی ست نخستین آلبوم رسمی علیرضا طلیسچی تحت امتیاز موسسه «آوای فروهر» روانه بازار موسیقی کشور خواهد شد.

نظرات