آلبوم جدید حسین استیری، سه شنبه ۱۸ اسفند منتشر می‌شود
  • اشتراک گذاری

آلبوم جدید حسین استیری، سه شنبه ۱۸ اسفند منتشر می‌شود

آلبوم «احساس خاص» با صدای حسین استیری روز سه شنبه ۱۸ اسفندماه در سراسر کشور منتشر خواهد شد. این آلبوم با ۱۰ قطعه از ساخته های نیما و پویا صرافی مهر از اعضای گروه کاکوبند و فرزاد فرومند، از سوی شرکت پخش دنیای هنر در سراسر کشور توزیع می شود.نام ترانه سرایانی همچون فریدون آسرایی و لیلا مهاجرانی نیز در این آلبوم دیده می شود.

مسروح جعفرپور تهیه کننده آلبوم «احساس خاص» در این باره به موسیقی ما گفت:« مطابق آماری که از شرکت های مختلف توزیع آلبوم های موسیقی گرفتیم، آلبوم ما، آخرین آلبومی است که در سال ۹۴ منتشر می شود.» جعفرپور همچنین به موسیقی ما خبر داد که پیش فروش آلبوم «احساس خاص» از سایت بیپ تونز هم آغاز شده است. به زودی پوستر این آلبوم هم در سراسر کشور توزیع خواهد شد.

پخش دنیای هنر، توزیع کننده این آلبوم هم پوستر و لیبل اصلی آلبوم را برای انتشار در اختیار موسیقی ما قرار داد که در ادامه می بینید.

تهیه‌کننده آلبوم نیز قطعه «احساس خاص» را به عنوان هدیه پیش از انتشار آلبوم برای پخش و دانلود در اختیار موسیقی ما قرار داد که می توانید از طریق تماشاخانه آن را دریافت کنید. این قطعه با ملودی و تنظیم نیما صرافی مهر و ترانه لیلا مهاجرانی تهیه شده است.

منبع:
اختصاصی موسیقی ما
نظرات